Влада > В. Литвину не потрібен робочий кабінет на Житомирщині

В. Литвину не потрібен робочий кабінет на Житомирщині


29-02-2012, 19:36.
Голові Верховної Ради України Володимирові Литвину не потрібен робочий кабінет у Житомирській області, аби одночасно проводити виборчу кампанію та працювати спікером Ради. Про це керівник парламенту сказав 29 лютого у Житомирі під час прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів.

«Володимире Михайловичу, Президент України облаштував собі кабінет в Межигір’ї, для того, щоб не перекривали рух, коли він їде на роботу. Скажіть, чи не плануєте ви облаштувати такий кабінет на Житомирщині – таким чином ви перебували б і на роботі, і на своєму окрузі, зважаючи на те, як часто ви приїжджаєте?», - запитав у Голови Верховної Ради місцевий журналіст.

«Я ціню ваш гумор, - почав відповідь Литвин. – Водночас я вам кажу, що народний депутат зобов’язаний працювати серед людей у ті дні, коли немає пленарних тижнів. Я послідовно виконую закон».

А ще очільник парламенту додав, що, коли він пересувається, рух абсолютно не регулюють і не перекривають. «Я нікому зовсім не заважаю», - каже спікер.

Під час урочистого відкриття лікувального корпусу Житомирської міської дитячої лікарні В. Литвин розповів, що у нього таки є робочий кабінет на Житомирщині: «У мене є вічний кабінет. Це батьківська хата. І старенькі батьки, які питають: «Коли ви нам нарешті дасте нормальне життя», - сказав Володимир Михайлович.

Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися