Влада > Брати хабара – великий гріх, - житомирський губернатор

Брати хабара – великий гріх, - житомирський губернатор


13-03-2012, 17:33.
14 березня у смт Великі Коровинці Чуднівського району Житомирської області відбулася нарада з питання залучення та використання інвестиційних ресурсів.

Обговорюючи проблеми інвестиційної сфери регіону, голова Житомирської ОДА Сергій Рижук зауважив, що земельні відносин між інвесторами та головами сільських і селищних рад часто породжують корупційні явища.

«Не думайте, що когось заарештують, а ви залишитеся з неправедними грошима, - звернувся губернато до очільників міст, районів, селищ та сіл. – Не буде цього!»

Рижук розповів, що сьогодні зустрічався з керіниками правоохоронних органів й обговорював з ними проблему корупції серед чиновників.

«До мене через відповідні канали йдуть сигнали, - каже керівник Житомирщини. – Підтверджується, що нерідко на місцях затягують з оформленням земельних ділянок для бізнесу: і крутять, і мутять, аби здогадався цей бізнсмен, що чиновнику треба занести хабара. Не несіть, - закликає очільник області, - сигнал давайте. Якщо не хоче жити праведно, хай сидить в тюрмі. Я не хочу нікому зла. Я не хочу, щоб родина ваша страждала. Але я застерігаю: не грайтеся з вогнем! Пожалійте себе і свою сім’ю. Вона значно дорожча, ніж той нікчемний, нещасний хабар. Я застерігаю про це всіх, починаючи з обласного управління земельних ресурсів. Перший і останній раз публічно застерігаю, - повторив Сергій Миколайович - не лізьте в петлю! Досить. Кончилось это время!

Той, хто бере хабара чи задумав це, – перестаньте. Я людям своїм кажу як керівник. Не пройде номер! Як сьогодні пройде, завтра не пройде. Давайте заробляти гроші, а не цупити у ближнього. Це великий гріх!»

С. Рижук каже, що усіх чиновників з ликими руками, які нині перебувають під слідством, він особисто застерігав. Та не послухались – сидять в СІЗО.

Ірина Коник, інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися