Влада > Володимир Дебой критикує проект Заславського

Володимир Дебой критикує проект Заславського


6-10-2010, 11:17.
29 вересня заступник голови Житомирської облдержадміністрації Володимир Дебой провів робочу нараду в зв'язку з надходженням до обладміністрації заяви від авіакомпанії "Озерне-Житомир" з приводу відкриття прикордонного та митного пунктів пропуску на аеродромі в смт. Озерне.

У зверненні авіакомпанії йдеться про те, що на даний час на базі військового аеродрому в Озерному проходить реконструкція злітно-посадкової смуги з метою створення цивільного вантажного, а в перспективі й пасажирського аеропорту. На нараді були присутні представники управлінь промисловості і економіки Житомирської ОДА, а також митниці, екологічної інспекції, прикордонслужби, іншими словами представники організацій, з якими погоджуються усі дозвільні процедури та підготовка документації.

Питання, звичайно, досить важливе, адже мова йде не про звичайну справу, яких за день може розглядатися досить багато, а про широко прорекламований інвестиційний проект, організатори якого обіцяють місту Житомиру та області 3 тисячі робочих місць та 150 млн. євро інвестицій.

Присутні представники державних служб висловили своє бачення даного проекту, але більшість з них заявили, що представники авіакомпанії до них ще не звертались, деякі служби отримали певні запити зовсім нещодавно і питання ще не встигли вивчити.
Начальник управління промисловості Житомирської ОДА Василь Сухораба заявив, що спеціалісти його управління вивчали вже це питання і дійшли висновку, що для реалізації проекту аеропорту потрібен термін не менше 2-х років та 1 млрд. грн. інвестицій.

Вислухавши присутніх на нараді, Володимир Дебой підвів підсумки наступним чином: "Ми сьогодні запросили сюди представників служб, які в тій чи іншій мірі мають відношення до питання відкриття прикордонного та митного пунктів пропуску. Як видно з виступів, з цими службами керівництво авіакомпанії ніякої практичної роботи не проводило. В управлінні промисловості, в екологічній інспекції, в управлінні економіки немає бізнес-плану даного проекту. Ми на сьогодні не маємо ніякої інформації про те, що діється на аеродромі, чи почалось проходження дозвільної процедури, яка є достатньо складною, не кажучи вже про те, що потрібно будувати крупні інфраструктурні споруди, які б забезпечили роботу даного комплексу. А головне, має бути постанова

Кабінету міністрів України, від якої залежить і взаємодія з військовим відомством, і взаємодія з державними структурами на місцях.
Окрім того В.Дебой повідомив, що в ході підготовки наради він отримав документи про те, що підприємство "Озерне-Житомир" зареєстроване у 2006 році на домашній адресі одного з засновників, а його статутний фонд складає 1 тис. грн. У березні 2010 року засновник підприємства передав 80% статутного фонду іншій людині. Але в червні 2010 року по факту передачі 80% акцій було подано позов і зараз ця юридично-правова колізія на розгляді у судах.

О.ЗАКУЛІСНИЙ

Повернутися