Влада > Рижук зустрівся з торговцями і cказав, що незадоволений своєю роботою

Рижук зустрівся з торговцями і cказав, що незадоволений своєю роботою


28-03-2012, 12:39.
27 березня голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук і його заступник Ярослав Долгих зустрілись із громадянами, що займаються вуличною торгівлею поблизу Житнього ринку.

Представники влади приїхали на вул. Хлібну, щоб на місці поговорити з людьми, вислухати їх вимоги, почути про проблеми, які їх хвилюють. «Ви звернулись до мене з проханням не забирати останнього робочого місця. Я дуже ціную те, що ви не просите збільшення пенсії, а заробляєте самі», - сказав Сергій Рижук людям, що зібралися.

Враховуючи побажання торговців, очільник області повідомив, що вони й надалі працюватимуть на цьому місці. Готується доручення, згідно з яким будуть облаштовані місця для торгівлі. Буде зроблено легкі напівпрозорі каркаси, наведено порядок на вулиці. Більш цивілізованого вигляду набуде й місце торгівлі квітникарів по вул. Московській.

«Ми готуємося до 75-річчя утворення Житомирської області і маємо навести порядок у нашому спільному домі. Але не за рахунок утиску інтересів громадян. Не можна людей проганяти з їхньої землі», - впевнений очільник області.

Звернувшись до людей, які змушені торгувати на вулиці, Сергій Рижук зауважив: «Ви для нас індикатор наших проблем. Допоки на вулиці, на трасі будуть стояти люди, які чимось торгують, до того часу я буду незадоволений своєю роботою».

За інформацією управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Житомирської ОДА

Повернутися