Влада > Житомирський мер святкував у Києві День Росії

Житомирський мер святкував у Києві День Росії


8-06-2012, 15:49.
Вчора, 7 червня, на запрошення Надзвичайного Повноваженого Посла Російської Федерації, представника Президента Російської Федерації з розвитку торгово-економічних відносин з Україною Михайла Зурабова Житомирський міський голова Володимир Дебой із робочою поїздкою відвідав Київ.

Під час традиційних урочистостей, присвячених Дню Росії, обговорювали питання подальшої спільної українсько-російської співпраці та розвитку партнерський стосунків.

Присутніх привітали Посол РФ в Україні Михайло Зурабов, Радник Президента України – керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Ганна Герман, генеральний директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторія Ліснича.

Для гостей прийому – представників влади, громадських діячів – представлено концерт: українські та російські пісні у виконанні Державного академічного Кубанського козачого хору.

Організаторами свята: посольство Російської Федерації в Україні, Федеральне агентство у справах Співдружності незалежних держав, співвітчизників, що проживають за кордоном, і з міжнародного гуманітарного співробітництва (Россотрудничество), Центр національних культур.

[b]Управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міськради/b]

Повернутися