Влада > На програму "Доступне житло" Житомирській області надійде 28 мільйонів з Держбюджету

На програму "Доступне житло" Житомирській області надійде 28 мільйонів з Держбюджету


26-06-2012, 17:14.
У Житомирі в ході наради з питань реалізації на території Житомирської області програми «Доступне житло» перший заступник голови облдержадміністрації Микола Олещенко повідомив, що на її виконання з Державного бюджету буде спрямовано 28 млн. грн. На таку суму можна оформити 1700 іпотечних кредитів, і відповідно придбати квартири на пільгових умовах.

Програма спрямована на здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і реалізується в рамках соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича.

За станом на 20.06.12 р. на Житомирщині виявили бажання взяти участь у програмі «Доступне житло» 101 особа. Загалом в області 35 тисяч осіб стоять у різних чергах на отримання житла.

В області схвалено 2 об’єкти житлового будівництва, які можуть бути запропоновані до участі у програмі здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Це – реконструкція приміщень колишньої казарми по вул. Металістів в м. Овручі під 18-квартирний житловий будинок та незавершене будівництво 32-квартирного житлового будинку по вул. Садовій, 3 в смт. Попільні. Забудовник готує документи для подачі на розгляд міжвідомчій комісії по незавершеному будівництву 40-квартирного житлового будинку по вул. Грушевського, 108-а в м. Коростені.

У кредитуванні іпотечних кредитів на території області будуть брати участь такі банки: АТ «Ощадбанк», банк «Фінанси та кредит», ЗАО АКБ «Укргазбанк».

Повернутися