Влада > Житомирська влада продовжує боротися зі стихійною торгівлею

Житомирська влада продовжує боротися зі стихійною торгівлею


13-07-2012, 10:14.
З метою контролю та забезпечення виконання рішення міськвиконкому щодо ліквідації стихійної торгівлі на початку тижня працівники міськвиконкому, муніципальної міліції, Корольовського РВ УМВС здійснили обхід вулиць, прилеглих до ринку «Житнього» та вул. Московської. В результаті з’ясувалось, що значна кількість приватних підприємців незаконно розміщують велику кількість рекламних конструкцій, перешкоджаючи тим самим вільному проходу повз побудовані павільйони.

Комісійна перевірка засвідчила, що мають місце самовільно влаштовані торгові місця на тротуарі по вулиці Московській, починаючи від перехрестя з вулицею Київською до вул. Хлібної.

Незаконно торгуючим було показано та запропоновано вільні місця на ринку «Житньому», належним чином об лаштовані для торгівлі, повідомляють в управлінні по зв’язках з громадськістю міської ради.

Влада обіцяє, що для забезпечення виконання рішення виконавчого комітету та правил благоустрою м. Житомира і надалі будуть проводитись рейди відповідних служб зі складанням протоколів адміністративних правопорушень та проведенням роз’яснювальної роботи.

За інформацією управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міськради

Повернутися