Влада > У Житомирі підписано територіальну угоду співпраці влади, профспілок та роботодавців на 2012-2013 рр.

У Житомирі підписано територіальну угоду співпраці влади, профспілок та роботодавців на 2012-2013 рр.


18-09-2012, 16:17.
Тристоронню територіальну угоду між виконавчим комітетом Житомирської міської ради, Житомирською міською організацією роботодавців та координаційною радою голів профкомів міста на 2012-2013 рр. підписано сьогодні, 18 вересня, керівництвом міста та відповідних організації і координаційної ради.

Територіальна угода укладена з метою створення кращих умов для збереження, відтворення і розвитку трудового потенціалу міста, узгодження соціально-економічних інтересів сторін соціального партнерства, як необхідної умови сталого економічного і соціального розвитку міста та підвищення життєвого рівня його жителів.

Угодою встановлюються соціально-трудові гарантії для найманих працівників, регулюються виробничі, трудові і соціально-економічні відносини між ними і роботодавцями та відповідальність Сторін за виконання досягнутих домовленостей.

Угода спрямована на реалізацію конституційних прав і гарантій працівників, удосконалення колективно-договірного регулювання соціально-трудових відносин, розвиток соціального партнерства.

При обговоренні проекту територіальної угоди враховані пропозиції та зауваження всіх учасників соціального партнерства.

Сторони визнають угоду як правовий акт соціального партнерства, який визначає узгоджені норми діяльності Сторін щодо соціально-економічного розвитку міста, удосконалення соціально – трудових відносин для забезпечення продуктивної зайнятості, оплати та охорони праці, соціального захисту та реалізації соціальних прав і гарантій працюючих і всього населення міста.

Передусім така угода гарантує стабільність у питаннях взаємодії трьох сторін.

За інформацією управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міськради

Повернутися