Влада > В Житомирській ОДА обговорювалося питання інноваційного розвитку економіки регіону

В Житомирській ОДА обговорювалося питання інноваційного розвитку економіки регіону


21-12-2010, 16:30.
Сьогодні відбулося засідання регіональної ради з питань інноваційного розвитку. В роботі ради взяли участь: голова облдержадміністрації С. Рижук, заступник голови облдержадміністрації І.Орлов, директор Центру досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України Б.Маліцький, начальники управлінь облдержадміністрації, заступники голів райдержадміністрацій, міськвиконкомів, провідні науковці області, представники підприємств області, банківських установ.

Основним завданням роботи ради є удосконалення та підвищення ефективності регіональної політики у сфері науково-технологічного та інноваційного розвитку економіки регіону.

Під час засідання підписано Меморандум про співробітництво між Житомирською обласною державною адміністрацією та Центром досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М.Доброва НАН України. Провідним напрямком співпраці планується спільна діяльність по розробці принципів і нормативної основи, а також створення сприятливих умов динамічного економічного розвитку Житомирської області на інноваційній основі.

Учасників заходу проінформовано про основні напрямки та перспективи розвитку інноваційної діяльності в області та представлено напрацювання вищих навчальних закладів області у даній сфері.

За підсумками засідання регіональної ради з питань інноваційного розвитку прийнято рішення, яким, зокрема, доручено підготувати та подати головному управлінню економіки облдержадміністрації матеріали до видання «Житомирщина інноваційна», підготувати електронну версію вказаного видання, завершити підготовчі роботи із створення наукового парку «Енергозбереження» та визначити перелік інноваційних проектів, які будуть виконуватися науковим парком упродовж перших двох років його діяльності.

Інтернет-видання «Житомирський Меркурій»

Повернутися