Як говорити партнеру, що тобі щось не подобається і при цьому не сваритися

Зміст

На початку відносин партнерів не дратує майже нічого. Усі якості іншого він сприймає у захваті, а якщо навіть щось дивує чи викликає нерозуміння, то готовий простити, заплющити очі і не зважати на те, що не є комфортним у спілкуванні. Але минає час, і виявляється, що колись приємні дрібниці насправді дратують. І замість сварок з цього приводу варто навчитися говорити!

Що допомагає зняти напруження

У першу чергу – спокійна довірлива розмова. Наприклад, партнерів не влаштовує якість інтимного життя: то занадто швидко, то взагалі чоловікові не вдається досягти повноцінної ерекції, а то й партнерка не має або бажання, або не отримує тієї насолоди, що була раніше. Це саме той випадок, коли просто необхідно спокійно обговорити все, що викликає роздратування.

Багато пар таким чином відкрили для себе інтернет-аптеки. Широкий асортимент дієвих засобів, який пропонує інтернет-аптека препаратів для потенції https://pharmukraine.org/ua/, допоміг не одній парі повернути радість сексу. Тут представлені препарати як для чоловіків, так і для жінок. Тому є чудова нагода разом вибрати потрібні засоби, які стануть запорукою того, що пара більше не сваритиметься через незадоволення один одним у ліжку.

Візьміть на озброєння наступні прийоми

Якщо у ваших відносинах з’являється напруження, виникає необхідність відверто поділитися тим, що вас не влаштовує, ніколи не починайте з підвищення тону та вихлюпу емоцій. У розмові дотримуйтесь наступних правил:

  • частіше кажіть «Я» замість «ти». Це підкреслить саме ваше ставлення до проблеми, а не звинуватить партнера: «Мені важко, коли ти лишаєш речі повсюди»;
  • запитуйте, а не звинувачуйте: «Ми можемо домовитися? Нам потрібен порядок у квартирі»;
  • починайте прохання з нотки позитиву: «дуже ціную, коли…». Після цього ваше прохання сприйматиметься з більшим бажанням йти назустріч.

Будьте готові слухати партнера

Пам’ятайте про те, що розмова передбачає вміння вислуховувати іншу сторону. Тож не лише говоріть самі, а й слухайте свого партнера, і головне – чуйте його. Використовуйте наступні прийоми:

  1. Не критикуйте відверто, не звинувачуйте, а перекладіть критику на наступну конструкцію: «Мені важко, допоможи, будь ласка».
  2. Підтвердіть, що ви чуєте партнера, наприклад, повторюючи: «Я чув, що тобі потрібно…».
  3. Запевніть партнера у своїй підтримці. Наприклад, можна погодитися таким чином: «Я розумію, як для тебе це важливо. Зроблю саме так, як ти просиш…».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *