Реклама товарів Google Shopping – що це та як працює

Зміст

Є в інтернет-рекламі один формат, який часто вирішує все ще до кліку. Людина бачить фото товару, ціну, назву магазину – і або купує, або проходить повз. Це і є Google Shopping, той самий “вітринний” тип реклами, що показує не просто банер, а готову пропозицію. І от що цікаво: коли цей формат налаштований правильно, він приносить продажі навіть тоді, коли класична реклама вже не тягне. Тому його так сильно люблять інтернет-магазини – від маленьких локальних до величезних маркетплейсів. Комплексні послуги для бізнесу будь-якого масштабу можна отримати в Mnews – топ-агенція digital-маркетингу в Україні.

Що таке реклама Google Shopping?

Усім знайомі оголошення з картинками та цінами, які вискакують у Google, коли людина шукає “купити робот-пилосос”. Це і є Google Shopping – реклама товарів з фідом даних, яка автоматично підтягує:

  • фото;
  • назву товару;
  • ціну та валюту;
  • магазин-продавця;
  • акції чи спецпозначки;
  • наявність.

Людина бачить все одразу, навіть не заходячи на сайт. І ось у цьому сила – користувач клацає вже майже “теплим”, бо він знає, за що платить.

Як це працює та хто найбільше виграє від Google Shopping?

Може звучати складно,проте все доволі просто:

  1. Інтернет-магазин передає фід товарів у Merchant Center.
  2. Google матчить товари з пошуковими запитами.
  3. Оголошення потрапляють у верх пошуку, на вкладку “Покупки”, у контекстну мережу, навіть у YouTube.
  4. Клієнт платить тільки за клік.

Саме через прозорість і високу купівельну готовність Shopping вважають чи не найефективнішим інструментом для e-commerce. Проте усе працює, тільки якщо фід не зламаний, Merchant налаштований без помилок та кампанії оптимізовані як слід.

Найбільше цей вид реклами підходить інтернет-магазинам з великим асортиментом. Також вдалим він буде для брендів, які хочуть стабільного потоку продажів та бізнесів, що вже мають сайт та готові масштабуватися. Shopping не підійде хіба що для послуг або унікальних товарів без чітких характеристик. У всьому іншому – він майже must-have.

Чому Google Shopping варто запускати саме з Mnews.agency?

Реклама товарів Google Shopping може “налаштуватися абияк”, і вона даватиме якісь переходи. Але щоб це приносило прибуток, потрібно значно більше, ніж просто завантажити фід. В агенції інтернет-маркетингу Mnews роблять саме те, що вбиває більшість проблем на старті:

Грамотний фід, який проходить модерацію з першого разу

Звучить дрібницею, проте магазини часто стопоряться на банальних помилках: неправильні атрибути, фото не того формату, різні ціни на сайті й у фіді. Спеціалісти виправляють все ще до того, як Google щось “зарубає”.

Коректні структури кампаній та оптимізація, що підтягує продажі

Shopping – не кнопка “Запустити рекламу”. Це десятки дрібних налаштувань, які визначають, кому саме будуть показані товари. Розбивка за ціною, маржинальністю, категоріями, пошук помилок у Merchant – усе проводиться регулярно, а не “раз на квартал”.

Розуміння та підтримка

Агенція рахує прибутковість, не тільки показники в кабінеті Google Ads. А якщо щось впало – фід, модерація, атрибути, Merchant – команда ловить це швидше, ніж клієнт встигає занервувати.

Бізнеси активно переходять на Shopping, оскільки продажі ростуть швидше, люди бачать товар одразу. CTR зазвичай вищий, а ціна за клік – нижча. Порівняння цін між конкурентами відбувається прямо в пошуку. Ще тут мінімум ручної рутини – більшу частину роботи робить алгоритм Google.

Google Shopping – формат, який дає покупцю всю інформацію до кліку, бізнесу – продажі за адекватну ціну. Але щоб цей механізм працював без збоїв, потрібні руки, які знають, що роблять. Саме тому все більше компаній довіряють запуск і ведення Shopping команді Mnews.agency, бо тут не просто включають рекламу, тут налаштовують систему, яка реально приносить гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *